ŁKS ŁOCHÓW - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Logowanie

Kartki w lidze

SEZON 2018/2019

Seniorzy
Czerwona kartka1 kartkaCzerwona kartka
...
Żólta kartka4 kartkiŻólta kartka
Jakub Rzepczyński
Żólta kartka3 kartkiŻólta kartka
Radosław Gręda
Mateusz Truszkowski
Żólta kartka2 kartki
Radosław Smolewski
Patryk Kaczorowski

Żólta kartka1 kartkaŻólta kartka
Bartosz Rzepczyński
Konrad Laszczka
Michał Chmielewski
Sebastian Sasin
Piotr Oniszk

Kobiety
Czerwona kartka1 kartkaCzerwona kartka
...
Żólta kartka2 kartkiŻólta kartka
Weronika Wronka
Nikola Zalewska

Żólta kartka1 kartkaŻólta kartka
Marta Kiełek
Zuzia Marczak
Natalia Osińska
Oliwia Świętoń
Sandra Radecka

Bramki w lidze

SEZON 2018/2019

Pierwszy zespół
 14 bramek 
Piotrek Oniszk​​
 11 bramek 
Michał Chmielewski
 9 bramek 
Radek Gręda
 8 bramek 
Sławek Damętko
 3 bramki 
Sebastian Sasin
 2 bramki 
Ernest Szymanik
Adrian Oniszk

 1 bramka 
Radek Smolewski
samobójcza

Trampkarze 2004
 16 bramek 
Łukasz Mitkowski
 5 bramek 
Jakub Kołodziejczyk
 3 bramki 
Maciek Sypuła
 2 bramki 
Krystian Pękul
 1 bramka 
Jakub Strąk
Olaf Kozioł

Młodziki 2006
 3 bramki 
Karol Sulich
Radek Garwoliński
 2 bramki 
Albert Andrasik
Filip Molski

 1 bramka 
Bartek Snopkiewicz

Orliki 2008 
 24 bramki 
Michał Gawrych
 20 bramek 
Oskar Sulich
 14 bramek 
Dawid Styś
 9 bramek 
Krystian Strąk
 6 bramek 
Kacper Skwara
 4 bramki 
Mateusz Ziembowski
Adam Grabkowski

 2 bramki 
Bartek Kowalczyk
Konrad Gałązka
Adam Starnawski

Orliki 2009
 12 bramek 
Filip Sapierzyński II
 6 bramek 
Hubert Fedorczyk
 5 bramek 
Oskar Rudnik
 2 bramki 
Szymon Szczęsny
Kacper Sulich
Filip Telak
Konrad Gałązka
Filip Sapierzyński I

 1 bramka 
Jakub Skwara

Kobiety
 3 bramki 
Marta Kiełek
 1 bramka 
Sandra Radecka
Kasia Sadolewska
Natalia Osińska
Natalia Wiekieł

Bramki w sparingach

Sezon 2018/2019

Seniorzy

 4 bramki
Radosław Gręda
Michał Chmielewski
Piotr Oniszk

 1 bramka 
Sławomir Damętko
Zawodnik Testowany

Statystyki drużyny

Strzelcy A Klasa (Warszawska)

Klasa "A" Warszawska 2018/2019

Podział po 13 kolejce

 20 bramek 
Remieniewicz Seweryn (Rządza Załubice)

 19 bramek 
Skotnicki Jan (Wicher Kobyłka)ice)

 14 bramek 
Kowalewski Damian (Korona Warszawa)
Oniszk Piotr (ŁKS Łochów)

 11 bramek 
Chmielewski Michał (ŁKS Łochów)

 10 bramek 
Karczmarczyk Łukasz (Wisła Jabłonna)
Szulkowski Jan (Wicher Kobyłka)

Tomaszek Tomasz (Wisła Jabłonna)

 9 bramek 
Gręda Radosław (ŁKS Łochów)
Madej Paweł (Wisła Jabłonna)
Ziemski Maciej (MKS Hutnik Warszawa)

 8 bramek 
Damętko Sławomir (ŁKS Łochów)
Domański Tomasz (Korona Warszawa)
Karaszewski Konrad (Wisła Jabłonna)
Sotowicz Robert (Wkra Pomiechówek)

 7 bramek 
Soliwoda Mateusz (MKS Hutnik Warszawa)

 6 bramek 
Abramczyk Grzegorz (WKS Rząśnik)
Kociszewski Sebastian (KS II Łomianki)
Kopacz Jakub (KS II Łomianki)
Piwko Rafał (Marcovia II Marki)

 5 bramek 
Akier Andrzej (WKS Rząśnik)
Augustyniak Mateusz (Huragan II Wołomin)

Brzozowski Patryk (KS II Łomianki)
 Durajczyk Rafał (Huragan II Wołomin)
Dzięcioł Zbigniew (Legion Warszawa)
Janik Łukasz (KS II Łomianki)

Lichota Michał (Legion Warszawa)
Wilk Marcin (Bednarska Warszawa)
Władziński Mateusz (Wkra Pomiechówek)

 4 bramki 
Bolkowski Krzysztof (Wisła Jabłonna)
Buczek Tomasz (Marcovia II Marki)

Hargot Krystian (Wicher Kobyłka)
Kaza Konrad (Wisła Jabłonna)
Kolasa Szymon (MKS Hutnik Warszawa)
Krawczyk Kamil (Wkra Pomiechówek)
Lisowski Mariusz (KS Bednarska Warszawa)
Malinowski Jan (Rządza Załubice)
​Manaj Piotr (Huragan II Wołomin)
Murawski Sebastian (Bednarska Warszawa)
Uciński Marek (MKS Hutnik Warszawa)
Wizor Konrad (Korona Warszawa)

 3 bramki 
Antol Michał (Wicher Kobyłka)
Bicz Tomasz (Legion Warszawa)
Czajka Patryk (Marcovia II Marki)

Dąbrowski Michał (Legion Warszawa)
Graczyk Marcin (Marcovia II Marki)
Karpiński Bartosz (Bednarska Warszawa)
Krupiński Adrian (Marcovia II Marki)
Lewandowski Sebastian (Huragan II Wołomin)

Niedzieski Marek (Rządza Załubice)
Osiński Hubert (KS Bednarska Warszawa)

Sasin Sebastian (ŁKS Łochów)
Sosnowski Robert (Wicher Kobyłka)
Sulich Daniel (Wicher Kobyłka)

Zaręba Kamil (Huragan II Wołomin)

 2 bramki 
Banaszek Michał (Wisła Jabłonna)
Ciemerych Piotr (WKS Rząśnik)
Ciurzyński Tomasz (Korona Warszawa)
Czarnecki Sebastian (MKS Hutnik Warszawa)
Gędaj Maciej (KS II Łomianki)

Górecki Michał (Wicher Kobyłka)
​Hayk Avaneysan (KS II Łomianki)
Hrynkiewicz Filip (KS II Łomianki)
Izotow Sebastian (MSK Hutnik Warszawa)
Janicki Marcin (Wkra Pomiechówek)
Kowalczyk Marcin (WKS Rząśnik)
Krakowski Krzysztof (Korona Warszawa)
Krawczyk Mateusz (Wkra Pomiechówek)
Latos Kordian (KS II Łomianki)
Malinowski Mateusz (Błyskawica Warszawa)
Moryc Jacek (Wicher Kobyłka)
Nagórski Michał (Błyskawica Warszawa)
Oniszk Adrian (ŁKS Łochów)
Pietrzak Maciej (Wicher Kobyłka)
Piotrowski Michał (WKS Rząśnik)

Rami Mohamed (Wisła Jabłonna)
Roszkowski Antoni (Bednarska Warszawa)
Siemiatkowski Mateusz (KS II Łomianki)
Skorupka Sebastian (Huragan II Wołomin)
Szymanik Ernest (ŁKS Łochów)
Viniarski Olek (Błyskawica Warszawa)
Zalewski Łukasz (Wkra Pomiechówek)
Żmuda Paweł (Marcovia II Marki)

 1 bramka 
Banaszczuk Hubert (Marcovia II  Marki)
Baran Dorian (Wkra Pomiechówek)
Berta Jakub (Huragan II Wołomin)
Bilonożoko Jehor (Legion Warszawa)
Boguszewski Kamil (Wicher Kobyłka)
Borowski Damian (Legion Warszawa)
Burza Piotr (Rządza Załubice)
Dałek Hubert (Marcovia II Marki)
Dorsz Maciej (Wicher Kobyłka)
Firek Mikołaj (Marcovia II Marki)
Gajewski Dawid (Huragan II Wołomin)
Giza Szymon (Błyskawica Warszawa)
Gołębiewski Szymon (Błyskawica Warszawa)
​Grzywacz Mikołaj (WKS Rząśnik)
Igielski Patryk (KS II Łomianki)
Jakóbczyk Bartosz (Marcovia II Marki)
Janduła Cezary (Marcovia II Marki)
Jezierski Paweł (Błyskawica Warszawa)
Kaflik Grzegorz (Rządza Załubice)
Karczmarczyk Igor (Marcovia II Marki)
Kasprzak Michał (Korona Warszawa)
Kielak Bartosz (Huragan II Wołomin
Klimkiewicz Adam (Błyskawica Warszawa)
Kolasa Konrad (Korona Warszawa)
Komorowski Damian (WKS Rząśnik)
Koński Hubert (Wisła Jabłonna)
Kosiorek Piotr (Marcovia II Marki)
Kowalski Mateusz (KS II Łomianki)
Kowalski Rafał (Huragan II Wołomin)
Krawczyk Krzysztof (Wkra Pomiechówek)
Kur Marcin (Bednarska Warszawa)
Leńczuk Damian (Rządza Załubice)
Lęgas Maciej (Huragan II Wołomin)
Lipiński Tytus (MKS Hutnik Warszawa)
Majewski Jacek (KS II Łomianki)
Nowiński Sebastian (Huragan II Wołomin)
Ołdak Dominik (Huragan II Wołomin)
Orłowski Jakub (WKS Rząśnik)
Osowiecki Paweł (WKS Rząśnik)
Ostaszewski Daniel (KS II Łomianki)
Pawlak Jakub (Błyskawica Warszawa)
Pietrzak Bartłomiej (Wicher Kobyłka)
Pietrzkowski Kamil (MKS Hutnik Warszawa)
Plewka Michał (Błyskawica Warszawa)
Polniak Mateusz (Legion Warszawa)
Popiołek Daniel (Legion Warszawa)
Rybandt Paweł (Wkra Pomiechówek)
Sacharczuk Michał (Błyskawica Warszawa)
Sieczko Przemysław (Marcovia II Marki)
Smolewski Radosław (ŁKS Łochów)
Snopek Kamil (Błyskawica Warszawa)
Śliwowski Kamil (Wicher Kobyłka)
Świstowski Wojciech (Bednarska Warszawa)
Tucin Damian (Huragan II Wołomin)
Wierzchoń Jakub (WKS Rząśnik)
Witkowski Konrad (Wicher Kobyłka)
Wiśniewski Radosław (Rządza Załubice)
Wojciechowski Piotr (MKS Hutnik Warszawa)
Zdunek Adam (Korona Warszawa)
Żwinis Michał (Błyskawica Warszawa)

 14 bramek samobójczych 
1. kolejka Łomianki II - Wicher (bramka dla Wichru zawodnik Łomianek)
2 kolejka Korona - Łomianki II (bramka dla Korony zawodnik Łomianek)
3 kolejka Bednarska - Marcovia II (bramka dla Marcovii zawodnik Bednarska)
3 kolejka Bednarska - Marcovia II (bramka dla Warszawy zawodnik Marcovii)
4. kolejka Błyskawica - Rządza (bramka dla Rządzy zawodnik Błyskawicy)
4 kolejka Błyskawica - Rządza (bramka dla Błyskawicy zawodnik Rządzy)
7 kolejka ŁKS - Rząśnik (bramka dla ŁKS-u zawodnik Rząśnika)
8 kolejka Rząśnik - Wkra (bramka dla Rząśnika zawodnik Wkry)
8 kolejka Legion - Łomianki II (bramka dla Legionu zawodnik Łomianek)
8 kolejka Legion - Łomianki II (bramka dla Łomianek zawodnik Legionu)
11 kolejka Korona - Rząśnik (bramka dla Rząśnika zawodnik Korony)
12 kolejka Huragan II - Wicher (bramka dla Huraganu II zawodnik Wichra)
12 kolejka Marcovia II - MKS Hutnik (bramka dla Marcovii zawodnik Hutnika)

Relacje Live



Reklama

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

NASI PARTNERZY

 

Polub nas na Facebooku!

Sparingi

Korona - ŁKS 2:3
ŁKS - Victoria II 1:0
ŁKS - PKS 7:2
ŁKS - Inter 3:1

Transfery

AKTUALIZACJA 19.08.2018

Przyszli:
Arkadiusz Wyszomierski (wolny zawodnik)
Michał Ziółkowski (Junior)
Patryk Kaczorowski (Korona Jadów)
Sebastian Sasin (Bóbr Tłuszcz)
Odeszli
Przyjdą?
Odejdą?

Kalendarium

13

11-2018

wtorek

14

11-2018

środa

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Ostatnie spotkanie

ŁKS ŁochówAP Marcovia II Marki
ŁKS Łochów 2:2 AP Marcovia II Marki
2018-11-10, 13:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
ŁKS Łochów 2:2 AP Marcovia II Marki
KS Wkra Pomiechówek 1:3 KP Rządza Załubice (b)
KS Wisła Jabłonna 3:4 KS II Łomianki (b)
MKS Wicher Kobyłka 7:0 PSS Legion Warszawa
KS Korona Warszawa 2:2 PWKS Huragan II Wołomin
UKS Błyskawica Warszawa (s) 1:5 KS Bednarska Warszawa (b)
MKS Hutnik Warszawa 6:2 WKS Rząśnik

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 37, wczoraj: 702
ogółem: 3 622 135

statystyki szczegółowe

Kontakt

 ADMINISTRATORZY STRONY

Kubiś
Tel: 503-100-767

FB:https://www.facebook.com/piotr.jakobisiak
kubis2323@wp.pl

Paweł
Tel: 606-351-436
E-mail: paw.golaszewski@gmail.com

Jakub Damętko
Rola-Fotoreporter

Tel:
GG:
E-mail

Głównie o ŁKS
FB: https://www.facebook.com/pages/%C5%81KS-%C5%81och%C3%B3w/191035707577443?ref=hl

E-mail: lkslochow@wp.pl

Nowa strona ŁKS-u
http://lochow.futbolowo.pl/

Strona istnieje od:

13 CZERWCA 2009 ROKU