Kontakty trenerów i kierowników
Seniorzy
Tomasz Wojtasiewicz
Tel: 504-155-316
Kierownik: Piotr Jakóbisiak
Tel: 503-100-767
R. 2008/09,14/15
Michał Chmielewski
Tel: 511-182-863
Kierownik drużyny 2008: Łukasz Sulich
Tel: 502-641-414
Kierownik drużyny 2014/15 A:Dorota Tryc
Tel: 692-553-438
R. 2014/15 II
Tomasz Jaros
Tel: 882-153-535
Kierownik drużyny 2014/15 B: Martyna Krasieńko
Tel: 500-366-785
Kierownik drużyny 2016: Dorota Parys
Tel: 791-037-383
R. 2010
Tomasz Wojtasiewicz
Tel: 504-155-316
Kierownik drużyny 2009: Olga Małkińska-Napłoszek
Tel: 518-701-224
R. 2011
Adam Sapierzyński
Tel: 694-852-040
Kierownik drużyny 2011: Marcin Strąk
Tel: 602-436-666
R. 2012 I
Tomasz Kobyliński
Tel: 508-518-405
Kierownik drużyny 2012 I: Dorota Tryc
Tel: 692-553-438
R. 2012 II
Kasia Sadolewska, Marta Kiełek
Tel: 601-851-325 / 503-405-198
Kierownik drużyny 2012 II:Magdalena Kowalczyk
Tel: 501-662-565
R. 2013
Robert Bala
Tel: 692-386-808
Kierownik drużyny 2013: Marta Maliszwska
Tel: 501-107-319
|
SEZON 2023/2024
Seniorzy
5 kartek
Chmielewski Michał
4 kartki
Kopania Mateusz
Ziółkowski Bartosz
2 kartki
Gręda Radosław
Kić Grzegorz
Molski Michał
Snopkiewicz Daniel
1 kartka
Garwoliński Radosław
Kołodziejczyk Jakub
Kozioł Olaf
Mitkowski Łukasz
Sabala Arkadiusz
Sosnowski Mariusz
...kartka
...
SEZON 2023/2024
Seniorzy
10 bramek
Gręda Radosław
8 bramek
Kołodziejczyk Jakub
7 bramek
Mitkowski Łukasz
2 bramki
Chmielewski Michał
Kopania Mateusz
1 bramka
Kić Grzegorz
Samobójcza
Szczęsny Klaudiusz
Trampkarze 2008
7 bramek
Krajewski Kamil
6 bramek
Kruszewski Bartosz
Sulich Oskar
5 bramek
Tomas Kevin
3 bramki
Grudziąż Gabryś
2 bramki
Oljasz Paweł
1 bramka
Gawrych Michał
Kowalczyk Bartosz
Łukaszyk Michał
Styś Dawid
Trampkarze 2010
13 bramek
Fedorczyk Hubert
9 bramek
Szczęsny Szymon
6 bramek
Samoraj Maciej
4 bramki
Napłoszek Wiktor
3 bramki
Strąk Bartosz
2 bramki
Kępa Maciej
Rudo Gabryś
Sakowicz Jakub
Sapierzyński Wojciech
Sulich Kacper
1 bramka
Panasewicz Miłosz
Popławski Aleksander
Klasa "A" Warszawska 2023/20234
Klasyfikacja strzelców po 13 kolejce
20 bramek
Matejak Adam (Korona Jadów)
17 bramek
Głowacki Mateusz (CWKS Legia Warszawa)
15 bramek
Bui Mateusz (Białe Orły Warszawa)
13 bramek
Rejnuś Jakub (Bug II Wyszków)
12 bramek
Gałązka Kacper (GKS Dąbrówka)
Michalik Adam (Korona Jadów)
Sieciechowicz Mateusz (Białe Orły)
Stańczak Daniel (Bóbr Tłuszcz)
10 bramek
Gręda Radosław (ŁKS Łochów)
Smolarek Dawid (GKS Dąbrówka)
8 bramek
Bielecki Piotr (GKS Dąbrówka)
Grabowski Franciszek (Huragan II Wołomin)
Kołodziejczyk Jakub (ŁKS Łochów)
Kulesza Łukasz (PRO Warszawa)
7 bramek
Kamiński Dawid (Bug II Wyszków)
Lewandowski Sebastian (Bóbr Tłuszcz)
Mitkowski Łukasz (ŁKS Łochów)
Sudziankou Aliaksei (Białe Orły)
6 bramek
Grzymała Norbert (Huragan II Wołomin)
Komuda Patryk (Białe Orły Warszawa)
Kowalczyk Patryk (PRO Warszawa)
Pałys-Rydzik Dawid (PRO Warszawa)
Świderski Mateusz (Wkra Pomiechówek)
5 bramek
Białek Daniel (Płudy Warszawa)
Gołyski Emil (PRO Warszawa)
Kwiatosz Eryk (Legionovia III Legionowo)
Stanisławski Łukasz (Białe Orły)
Ślendak Bartosz (Bóbr Tłuszcz)
Wyszomirski Jakub (Skra 1921 Warszawa)
Zaręba Konrad (Legioonovia III Legionowo)
4 bramki
Brzozowski Jakub (Wkra Pomiechówek)
Krasnodębski Daniel (GKS Dąbrówka)
Nahorny Jakub (Białe Orły)
Nowiński Cezary (PRO Warszawa)
Szydlik Paweł (Wkra Pomiechówek)
Worotyński Bruno (Białe Orły)
Zvariiuk Maksym (Ząbkovia II Ząbki)
3 bramki
Bohdziul Mateusz (GKS Dąbrówka)
Bula Dominik (Ząbkovia II Ząbki)
Cyrych Jakub (Bug II Wyszków)
Federczyk Adrian (Korona Jadów)
Goliasz Piotr (Ząbkovia II Ząbki)
Grotek Kacper (Białe Orły Warszawa)
Kader Karol (PRO Warszawa)
Kowalski Patryk (Płudy Warszawa)
Krawczyk Alan (Bug II Wyszków)
Łabasiewicz Franciszek (Białe Orły)
Młynarek Patryk (Wkra Pomiechówek)
Rogulski Michał (Bug II Wyszków)
Rycaj Patryk (Legionovia III Legionowo)
Skop Jakub (Legionovia III Legionowo)
Świerblewski Damian (Ząbkovia II Ząbki)
Typa Alex (Ząbkovia II Ząbki)
Wełna Olgierd (Huragan II Wołomin)
2 bramki
Ambroziak Krystian (Skra 1921 Warszawa)
Bekisz Aleksander (CWKS Legia Warszawa)
Chmielewski Michał (ŁKS Łochów)
Czechowski Daniel (GKS Dąbrówka)
Dąbrowski Adrian (Płudy Warszawa)
Derkacz Kacper (Ząbkovia II Ząbki)
Domański Tomasz (Bóbr Tłuszcz)
Grabowski Albert (Huragan II Wołomin)
Gutowski Tomasz (Płudy Warszawa)
Jarosiński Adam (CWKS Legia Warszawa)
Jenda Mikołaj (Ząbkovia II Ząbki)
Kania Marcin (Legionovia III Legionowo)
Kocoł Krystian (Legionovia III Legionowo)
Kołodziejczyk Kamil (PRO Warszawa)
Kopania Mateusz (ŁKS Łochów)
Kozakiewicz Jan (PRO Warszawa)
Krawiec Adam (Ząbkovia II Ząbki)
Kurek Kamil (Płudy Warszawa)
Lisiecki Szymon (CWKS Legia Warszawa)
Łobaza Adam (Korona Jadów)
Michałek Paweł (Białe Orły)
Michoński Szymon (PRO Warszawa)
Pietrzykowski Wiktor (Bug II Wyszków)
Przała Maksymilian (Ząbkovia II Ząbki)
Rakowski Eryk (PRO Warszawa)
Rzempołuch Przemysław (Korona Jadów)
Sochoń Tadeusz (Legionovia III Legionowo)
Szreiber Robert (Bóbr Tłuszcz)
Sycik Olaf (Huragan II Wołomin)
Turzyński Kacper (Bóbr Tłuszcz)
Tymczyszyn Sławomir (CWKS Legia Warszawa)
Wieczorek Tomasz (Ząbkovia II Ząbki)
Wiśniewski Mateusz (Ząbkovia II Ząbki)
Wiśniewski Szymon (Ząbkovia II Ząbki)
Ziółkowski Julian (Legionovia III Legionowo)
1 bramka
Adamczyk Jan (Legionovia II Legionowo)
Augustowski Adrian (Skra 1921 Warszawa)
Chodkowski Jakub (Bug II Wyszków)
Chojnacki Maciej (Białe Orły)
Damętko Oskar (Huragan II Wołomin)
Dąbrowski Sebastian (Bóbr Tłuscz)
Diatlović Pavel (PRO Warszawa)
Dołowy Klaudiusz (Ząbkovia II Ząbki)
Drewnowski Michał (Wkra Pomiechówek)
Dziadak Krystian (Bug II Wyszków)
Eggink Przemysław (PRO Warszawa)
Forys Jan (Huragan II Wołomin)
Goławski Mikołaj (CWKS Legia Warszawa)
Gorczyński Bartłomiej (Huragan II Wołomin)
Grochowski Kacper (Legionovia III Legionowo)
Grygorczuk Filip (CWKS Legia Warszawa)
Jamroż Piotr (PRO Warszawa)
Kaczorek Kamil (CWKS Legia Warszawa)
Kaczyński Daniel (Białe Orły Warszawa)
Kaleja Kamil (Wkra Pomiechówek)
Kapełuś Michał (Płudy Warszawa)
Kepal Mateusz (Białe Orły)
Kić Grzegorz (ŁKS Łochów)
Kiliś Rafał (Wkra Pomiechówek)
Kisiel Konrad (CWKS Legia Warszawa)
Klimek Jakub (Płudy Warszawa)
Kobuciński Hubert (Legionovia III Legionowo)
Kondej Alan (Ząbkovia II Ząbki)
Kopiejewski Jan (Bug II Wyszków)
Kozdroń Jakub (Ząbkovia II Ząbki)
Kuźlik Adam (Białe Orły)
Kyselov Oleksi (CWKS Legia Warszawa)
Ledentsov Ivan (Skra 1921 Warszawa)
Lenart Karol (GKS Dąbrówka)
Lukashevich Tsimofei (PRO Warszawa)
Marcinkiewicz Mateusz (Huragan II Wołomin)
Marcinkowski Nikodem (Skra 1921 Warszawa)
Mełgieś Bartosz (Ząbkovia II Ząbki)
Michalik Krzysztof (Bug II Wyszków)
Mordasewicz Jakub (GKS Dąbrówka)
Muniak Stanisław (Ząbkovia II Ząbki)
Musur Bartosz (CWKS Legia Warszawa)
Parafiniuk Kamil (Ząbkovia II Ząbki)
Pepel Łukasz (Wkra Pomiechówek)
Prasek Artur (PRO Warszawa)
Przygoda Jakub (Wkra Pomiechówek)
Pulikowski Olivier (Legionovia III Legionowo)
Romański Jakub (Bóbr Tłuszcz)
Romanowski Bartosz (Wkra Pomiechówek)
Rzeszewski Robert (Korona Jadów)
Rudnik Jakub (Korona Jadów)
Shabanaou Yauheni (PRO Warszawa)
Siwek Bartosz (Legionovia III Legionowo)
Smolarczyk Krzysztof (Ząbkovia II Ząbki)
Sroka Mikołaj (Bóbr Tłuszcz)
Sulkowski Karol (CWKS Legia Warszawa)
Szczepocki Jakub (Ząbkovia II Ząbki)
Szczęsny Klaudiusz (ŁKS Łochów)
Ścibor Maciej (Skra 1921 Warszawa)
Świderek Igor (Bug II Wyszków)
Tchórz Paweł (Legionovia III Legionowo)
Tolak Daniel (Wkra Pomiechówek)
Trzonowski Grzegorz (Huragan II Wołomin)
Wasilewski Mateusz (PRO Warszawa)
Waś Jakub (Huragan II Wołomin)
Wiśniewski Michał (Legionovia III Legionowo)
Witczak Oliwier (Skra 1921 Warszawa)
Władziński Mateusz (Wkra Pomiechówek)
Wroński Kacper (Korona Jadów)
Żebrowski Gustaw (Ząbkovia II Ząbki)
Żebrowski Tomasz (Białe Orły)
2 bramka samobójcza
5 kolejka Legionovia III Legionowo - CWKS Legia Warszawa (bramka CWKS Legii Warszawa zawodnik Legionovii III Legionowo)
6 kolejka ŁKS Łochów - Huragan II Wołomin (bramka dla ŁKS Łochów zawodnik Huraganu II Wołomin)
Brak aktywnych ankiet. |
...
... - ŁKS Łochów ...
AKTUALIZACJA 20.06.2023
Przyszli:
Odeszli:
Piotr Oniszk (koniec kariery)
Przyjdą?
Odejdą?
|
Najbliższa kolejka 14 |
A-klasa » Warszawa I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Korona Jadów | 4:1 | ŁKS Łochów |
2023-11-11, 11:00:00 |
||
relacja » |
Ostatnia kolejka 13 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
dzisiaj: 30, wczoraj: 425
ogółem: 6 362 594
statystyki szczegółowe
ADMINISTRATORZY STRONY
Kubiś
Tel: 503-100-767
FB:https://www.facebook.com/piotr.jakobisiak
kubis2323@wp.pl
Paweł
Tel: 606-351-436
E-mail: paw.golaszewski@gmail.com
Głównie o ŁKS
FB: https://www.facebook.com/pages/%C5%81KS-%C5%81och%C3%B3w/191035707577443?ref=hl
E-mail: lochowskiklubsportowy@gmail.com
Nowa strona ŁKS-u
http://lochow.futbolowo.pl/
Strona istnieje od:
13 CZERWCA 2009 ROKU