Kontakty trenerów i kierowników
Seniorzy
Tomasz Wojtasiewicz
Tel: 504-155-316
Kierownik: Piotr Jakóbisiak
Tel: 503-100-767
R. 2008/09,14/15
Michał Chmielewski
Tel: 511-182-863
Kierownik drużyny 2008: Łukasz Sulich
Tel: 502-641-414
Kierownik drużyny 2014/15 A:Dorota Tryc
Tel: 692-553-438
R. 2014/15 II
Tomasz Jaros
Tel: 882-153-535
Kierownik drużyny 2014/15 B: Martyna Krasieńko
Tel: 500-366-785
Kierownik drużyny 2016: Dorota Parys
Tel: 791-037-383
R. 2010
Tomasz Wojtasiewicz
Tel: 504-155-316
Kierownik drużyny 2009: Olga Małkińska-Napłoszek
Tel: 518-701-224
R. 2011
Adam Sapierzyński
Tel: 694-852-040
Kierownik drużyny 2011: Marcin Strąk
Tel: 602-436-666
R. 2012 I
Tomasz Kobyliński
Tel: 508-518-405
Kierownik drużyny 2012 I: Dorota Tryc
Tel: 692-553-438
R. 2012 II
Kasia Sadolewska, Marta Kiełek
Tel: 601-851-325 / 503-405-198
Kierownik drużyny 2012 II:Magdalena Kowalczyk
Tel: 501-662-565
R. 2013
Robert Bala
Tel: 692-386-808
Kierownik drużyny 2013: Marta Maliszwska
Tel: 501-107-319
|
SEZON 2023/2024
Seniorzy
7 kartek
Chmielewski Michał
5 kartek
Kopania Mateusz
Ziółkowski Bartosz
3 kartki
Kołodziejczyk Jakub
Kozioł Olaf
Molski Michał
2 kartki
Garwoliński Radosław
Gręda Radosław
Kić Grzegorz
Sabala Arkadiusz
Snopkiewicz Daniel
1 kartka
Mitkowski Łukasz
Smolewski Radosław
Sosnowski Mariusz
...kartka
...
SEZON 2023/2024
Seniorzy
13 bramek
Kołodziejczyk Jakub
12 bramek
Gręda Radosław
8 bramek
Mitkowski Łukasz
3 bramki
Chmielewski Michał
2 bramki
Kopania Mateusz
1 bramka
Kić Grzegorz
Sabala Arkadiusz
Samobójcza
Sulich Karol
Szczęsny Klaudiusz
ŁKS Łochów | GKS Dąbrówka |
Sobota
R. 2008: ŁKS Łochów - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 12:00
R. 2012 II: Bug Wyszków - ŁKS Łochów II 15:00
Niedziela
Seniorzy: ŁKS Łochów - GKS Dąbrówka 17:00:
Sobota
Bóbr Tłuszcz - Huragan II Wołomin 11:00
PRO Warszawa - Bug II Wyszków 12:30
CWKS Legia Warszawa - Legionovia III Legionowo14:30
Skra 1921 Warszawa - Białe Orły Warszawa 19:45
Niedziela
Płudy Warszawa - Korona Jadów 16:00
Wkra Pomiechówek - Ząbkovia II Ząbki 16:30
ŁKS Łochów - GKS Dąbrówka 17:00
Białe Orły Warszawa 6:3 (3:2) ŁKS Łochów
Gole: Jakub Kołodziejczyk 33', 40', Radosław Gręda 68'
Skład: D. Snopkiewicz (70' M. Sosnowski) - J. Strąk (52' R. Garwoliński), J. Sulich, K. Sulich, K. Szczęsny (60' M. Kopania), B. Ziółkowski, O. Kozioł, R. Gręda (80' G. Kić), J. Kołodziejczyk, M. Chmielewski (88' B. Snopkiewicz), Ł. Mitkowski (80' A. Sabala)
Rezerwa: M. Kopania, M. Sosnowski, B. Snopkiewicz, R. Smolewski, A. Sabala, M. Molski, G. Kić, A. Grabkowski, R. Garwoliński
ŁKS Łochów 2:2 (1:1) Ząbkovia II Ząbki
Gole: Radosław Gręda 16' (karny), Karol Sulich 52'
Skład: D. Konarzewski - R. Gręda (80' G. Kić), R. Garwoliński, J. Strąk, J. Sulich, K. Sulich, J. Kołodziejczyk, M. Chmielewski (85' B. Snopkiewicz), M. Kopania (58' M. Molski), O. Kozioł, Ł. Mitkowski (43' A. Grabkowski)
Rezerwa: A. Grabkowski, G. Kić, M. Molski, A. Sabala, B. Snopkiewicz, M. Sosnowski, K. Szczęsny
Żółte kartki: M. Chmielewski, J. Kołodziejczyk, M. Molski
Czerwona kartka: J. Kołodziejczyk (90 min w konsekwencji druga żółta)
Legionovia III Legionowo 1:3 (0:1) ŁKS Łochów
Gole: Michał Chmielewski 18', Jakub Kołodziejczyk 81', Arkadiusz Sabala 88'
Skład: D. Konarzewski - R. Garwoliński, R. Gręda (70' M. Sosnowski), M. Chmielewski (88' G. Kić), J. Kołodziejczyk, M. Kopania (50' B. Ziółkowski), O. Kozioł, M. Molski (65' A. Sabala), J. Sulich, K. Sulich, K Szczęsny (55' R. Smolewski)
Rezerwa: A. Grabkowski, G.Kić, A. Sabala, R. Smolewski, B. Snopkiewicz, M. Sosnowski, B. Ziółkowski
Żółte kartki: R. Garwoliński, M. Kopania, A. Sabala, R. Smolewski
Sobota
Huragan II Wołomin - Płudy Warszawa 3:3
Korona Jadów - PRO Warszawa 1:7
Niedziela
GKS Dąbrówka - Bóbr Tłuszcz 2:1
Legionovia III Legionowo - ŁKS Łochów 1:3
Ząbkovia II Ząbki - CWKS Legia Warszawa 1:1
Białe Orły Warszawa - Wkra Pomiechówek 6:0
Bug II Wyszków - Skra 1921 Warszawa 10:0
Sobota
Skra 1921 Warszawa - Korona Jadów 0:4
CWKS Legia Warszawa - Białe Orły Warszawa 2:4
ŁKS Łochów - Ząbkovia II Ząbki 2:2
Huragan II Wołomin - GKS Dąbrówka 5:4
Niedziela
Płudy Warszawa - PRO Warszawa 1:3
Wkra Pomiechówek - Bug II Wyszków 3:2
Bóbr Tłuszcz - Legionovia III Legionowo 1:0
Piątek
Białe Orły Warszawa - ŁKS Łochów 6:3
Ząbkovia II Ząbki - Bóbr Tłuszcz 5:1
GKD Dąbrówka - Płudy Warszawa 3:6
Sobota
Legionovia III Legionowo - Huragan II Wołomin 1:1
Bug II Wyszków - CWKS Legia Warszawa 0:1
Korona Jadów - Wkra Pomiechówek 2:3
PRO Warszawa - Skra 1921 Warszawa 7:0
Sobota
Bóbr Tłuszcz - Białe Orły Warszawa 0:3
Wkra Pomiechówek - PRO Warszawa 1:6
CWKS Legia Warszawa - Korona Jadów 3:3
Niedziela
Huragan II Wołomin - Ząbkovia II Ząbki 1:1
GKS Dąbrówka - Legionovia III Legionowo 1:2
KS Płudy Warszawa - Skra 1921 Warszawa 4:0
ŁKS Łochów - Bug II Wyszków 3:5
ŁKS Łochów 3:5 (3:2) Bug II Wyszków
Gole: Jakub Kołodziejczyk 24', 45', Łukasz Mitkowski 42'
Skład: D. Snopkiewicz - J. Sulich, O. Kozioł, R. Gręda, B. Ziółkowski, K. Szczęsny (88' M. Kopania), R. Garwoliński, K. Sulich (60' M. Molski), M. Chmielewski, Ł. Mitkowski, J. Kołodziejczyk
Rezerwa: M. Kopania, A. Grabkowski, M. Sosnowski, M. Molski, A. Sabala, B. Snopkiewicz
Żółta kartka: O. Kozioł, M. Chmielewski, B. Ziółkowski
Czerwona kartka: O. Kozioł (58 min w konsekwencji druga żółta)
Sobota
R. 2008: Polonez Warszawa - ŁKS Łochów 6:0
Niedziela
Seniorzy: ŁKS Łochów - Bug II Wyszków 3:5
Gole: Jakub Kołodziejczyk x2, Łukasz Mitkowski
Rocznik 2008: KS Sokół Serock, ŁKS Łochów, SP Polonez Warszawa, MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki, UKS Derby 356 Warszawa, MZKS Bug Wyszków, TKS Bóbr Tłuszcz
Rocznik 2010: AS Wesoła, ŁKS Łochów, WKS Rząśnik, PWKS Huragan II Wołomin, UKS Orły Zielonka, TKS Bóbr Tłuszcz
Rocznik 2012 I: MKS Marcovia Marki, ŁKS Łochów, PWKS Huragan Wołomin, UKS Orły Zielonka, MZKS Bug Wyszków, RKS Mazur Radzymin
Rocznik 2012 II: AS Marki, ŁKS Łochów, PWKS Huragan III Wołomin, RKS Mazur II Radzymin, MZKS Bug Wyszków
Rocznik 2013: MKS Wicher Kobyłka, ŁKS Łochów, PWKS Huragan Wołomin, RKS Mazur Radzymin, MZKS Bug Wyszków, MKS Dąbrówka
Rozgrywki wszystkich drużyn w odpowiednich działach.
Brak aktywnych ankiet. |
...
... - ŁKS Łochów ...
AKTUALIZACJA 20.06.2023
Przyszli:
Odeszli:
Piotr Oniszk (koniec kariery)
Przyjdą?
Odejdą?
|
Najbliższa kolejka 18 | |||||||||||||||||||||
|
A-klasa » Warszawa I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Legionovia III Legionowo | 1:3 | ŁKS Łochów |
2024-04-13, 10:00:00 |
||
relacja » |
Ostatnia kolejka 17 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
dzisiaj: 568, wczoraj: 5105
ogółem: 6 401 900
statystyki szczegółowe
ADMINISTRATORZY STRONY
Kubiś
Tel: 503-100-767
FB:https://www.facebook.com/piotr.jakobisiak
kubis2323@wp.pl
Paweł
Tel: 606-351-436
E-mail: paw.golaszewski@gmail.com
Głównie o ŁKS
FB: https://www.facebook.com/pages/%C5%81KS-%C5%81och%C3%B3w/191035707577443?ref=hl
E-mail: lochowskiklubsportowy@gmail.com
Nowa strona ŁKS-u
http://lochow.futbolowo.pl/
Strona istnieje od:
13 CZERWCA 2009 ROKU